KONST / Litografier / Färglitografi 12946401
nr 1294 6401
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Skansen. Signerad, numrerad 266/300. Motivet: 46x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:23:22
29/11 11:26:44
100 kr
2/12 18:17:46
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg
Lillskansen (Lisa Larson)